İmplant Tedavisi

Hayatımızın elzem parçalarından birisi olan ve ömür boyu bizlere eşlik eden dişler, bebeklik çağından itibaren sürekli olarak gelişir ve değişirler. İlk çıkan dişler daha güçsüz ve küçük olurken, ergenlik ile beraber daha güçlü ve büyük dişler çıkar.

Çıkan bu dişler ise sağlıklı şekilde bakıldığı zaman ömür sonuna kadar kişiye eşlik ederler. Fakat bazı durumlarda dişler kırılabilir, dökülebilir. Dökülen, kırılan ya da çürüyen dişler ise kişilerde birçok probleme ve rahatsızlığa yol açar.

Eğer sizin de eksik veya çürük bir dişiniz varsa ve bu durumdan kurtularak eski sağlıklı diş yapınızı elde etmek istiyorsanız, bize başvurabilirsiniz. Muayenehanemiz ile iletişime geçebilir ve eski sağlıklı gülüşünüz elde edebilirsiniz.

İmplant Tedavisinde Sizlere Sunduklarımız
Oldukça başarılı olarak uyguladığımız implant tedavisinden, sizde tamamen kendinize özel olarak yararlanabilirsiniz. Böylelikle tam olarak kendi ağız yapınıza uygun implant tedavisini alabilir ve çok daha sağlıklı bir hale gelebilirsiniz.

Kişiye özel olarak sunulan implant tedavisi ile birlikte sizlere güzel bir gülüş ve sağlıklı bir diş yapısı vaat eden muayenehanemiz, daima en iyi hizmeti sizlere sunuyor.

Güzel Bir Gülüş için
Sağlıklı ve güzel bir gülüş için tercih edebileceğiniz implant tedavisinde, birçok opsiyon bulunuyor. Uygulanan tedavideki çeşitlilikte, kişilerdeki sorunların çözümünde oldukça etkili ve başarılı sonuçlar veriyor. Bu da hastaya sağlıklı ve güzel bir gülüş kazanma imkanı sunuyor.

Sizlere Sunduğumuz Avantajlar
Birçok farklı diş rahatsızlığına farklı tedaviler sunan muayenehanemiz, sizlere daima çeşitli avantaj ve imkanlar da sunuyor. Sunduğu avantajlar ile birçok kişi tarafından tercih edilen ve tavsiye olunan muayenehanemiz sizde tercih edebilirsiniz.

İşte birçok kişinin tercihi olan muayenehanemizin, hastalarına sunduğu birkaç avantaj;

  • Kişiye özel tedaviler,
  • Hızlı ve başarılı çözümler,
  • Deneyimli ve uzman kadro,
  • Uygun fiyatlar.

gibi daha birçok avantaj sunan muayenehanemizi sizde tercih edebilirsiniz.

İmplant Tedavisi Dışındaki Diş Hizmetlerimiz
İmplant tedavisinin yanı sıra diş çekimi ve diş kaplama gibi diş tedavileri de sunan muayenehanemiz, tüm hastalarına özel olarak tedaviler sunuyor ve uyguluyor. Bu sayede uygulanan tedavilerden alınan başarı artıyor ve kişiler çok daha sağlıklı bir gülüş elde edebiliyorlar.